Наразі ціни на металеві вироби зростають, поточна ціна може змінюватися виробником. Будь ласка, уточнюйте ціни у Вашого менеджера


Нюанси про які необхідно знати під час вибору кабельної продукції. Що таке плакірування?

патч кордыУ даній статті ми розглянемо мідні, ССА кабелі і патчкорди. Це важливо, тому що існують абсолютно різні види кабельної продукції. І кожен з видів має досить багато своїх підвидів, які в свою чергу призначені для різних цілей. А на сайті setevoe.com.ua вже наданий широкий вибір будь-якого виду кабельної продукції. В тому числі, можна купити біметалічний кабель вже зараз!
 
Сьогодні ринок пропонує досить широкий вибір кабельної продукції. І більшу частину становить дійсно недорога продукція. Основним представником такого обладнання є кабель, всередині якого спеціальна конструкція провідника. Така конструкція являє собою алюмінієву жилу, яка зовні покрита міддю (Copper Clad Aluminium Wires (CCAW)). І це не дивно, оскільки мідь значно здешевлює вартість кабелю. Але при цьому ніяким чином не впливає на основні функції кабельного обладнання.
 
Поява на ринку обмідненої кабельної продукції не є якимось нововведенням або великим проривом в технологіях. Покритий міддю кабель - це в першу чергу вимушені заходи, з метою економії. Найбільш поширений варіант першого подібного кабелю - це коаксіал (обміднена сталева жила). І вже зараз, використовуючи покритий міддю кабель, обладнання перевершує всі очікування.
 

Кабель кручена пара (вита пара)

витая параТрохи передісторії: кручена пара - це вид кабелю, в якому один або декілька провідників свиті між собою. Один з важливих критеріїв під час вибору крученої пари повинен бути склад провідника. Це може бути сплав мідних або інших металів. А також - це може бути провідник з використанням біметалевих жил.
 
Що це означає? Біметалічні жили - це провідники, покриті тонким шаром міді або сталі. Це великою мірою відображається на вартості даного виду кручений пари. Ціна - нижче в порівнянні з іншими кабелями. Але при цьому біметалічний кабель кручена пара ні в якому разі не поступається в якості роботи.
 
 

Кабель ССА

Кабель ССА (Cooper Clad Aluminum) - ще один вид кабельної продукції. Особливість його в тому, що він покритий алюмінієм і плакованою міддю.
 
Що таке плакірування? Це процес, під час якого простягаються два матеріали (мідь і алюміній). З'єднання металів відбувається в зв'язку з деформацією під час високої температури. Найчастіше, в складі ССА кабелю до 30% складається мідь. Але цей показник може змінюватися в різні боки - від цього залежить і вартість.
 
Єдиним недоліком даного кабелю є його ненадійність. Навіть встановивши все коректно і ідеально правильно, через деякий час зв'язок може просто пропасти, без єдиної на те причини.
 
Інші "секрети" кабельної продукції
 
Існує ще кілька нюансів, про які необхідно знати під час вибору кабельної продукції. Головний з них - це сама назва "ССА". Якщо Ви впевнені, що точно знаєте розшифровку, тоді прочитайте уважно.
 
Є різниця в однакових абревіатурах, така як ССА розшифровується в двох варіантах:
  • Copper Coated Aluminum;
  • Cooper Clad Aluminum.
 
В чому різниця? Позначення "Coated" говорить сама за себе - мідь, яка покрита алюмінієм. Це більш бюджетний варіант у використанні кабельної продукції.
 
У той час як позначення "Clad" вказує саме на плакірування. Як наслідок - розрізняються технічні характеристики, різниться вартість і відповідно - якість.
 
Якщо у вас ще залишилися якісь питання з приводу кабельної продукції, то фахівці Ембер завжди раді допомогти. Також в каталозі компанії можна купити мідний, ССА кабель, патчкорди.
  • Купівля частинами від Монобанк
  • Оплата частинами від ПриватБанк
  • Миттєва розстрочка від ПриватБанк